O nás

MDDr. Petr Novák

Vedoucí zubní lékař

Po absolutoriu oboru zubní lékařství Univerzity Karlovy v Praze na Lékařské Fakultě v Hradci Králové, působil 3,5 roku na klinice estetické stomatologie EntaDent v Ústí nad Labem. Od září 2016 je držitelem certifikátu odborné způsobilosti „Praktický zubní lékař”. Dále je zařazen do specializační přípravy pro získání odborné způsobilosti „Praktický zubní lékař se specializací v oboru stomatochirurgie“ V oboru ambulantní a lůžkové stomatochirurgie, se školil na odd. ústní, čelistní a obličejové chirurgie v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. V rámci zkvalitnění služeb a udržení vysokých standardů péče se dále účastní mnohých teoretických i praktických kursů.

Lucie Vacková DiS. et DiS.

Dentální hygienistka / zubní sestra/ zubní technik

Úspěšně absolvovala na Vyšší odborné škole zdravotnické a Střední škole zdravotnické v Ústí nad Labem obor Diplomovaný zubní technik. Poté začala studovat na téže škole obor Dentální hygienistka. V rámci studia získala praxi v stomatologické ordinaci Dent-in s.r.o. Nyní působí v ordinaci BlankDent jako dentální hygienistka a zubní sestra.

Ing. Bc. Simona Marešová

Zubní instrumentářka / ekonom

Pracuje v ordinaci Blankdent jako asistentka lékaře, školí se k získání osvědčení zubní instrumentářka. Díky svému vysokoškolskému ekonomickému vzdělání zajišťuje ekonomický servis pro ordinaci.

Dočasně přijímáme nové pacienty pouze na dentální hygienu.
Vážení pacienti zubní ordinace BlankDent, od pondělí 23. 3. 2020 byl upraven provoz zubní ordinace.

Děkujeme za pochopení
MDDr. Petr Novák